André


GIC André de Villa Salicea*CZ

Ocene na razstavah in prejeti nazivi:

 

15.10.2016 - SLO CE - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnik Stephane Henry - Francija)

16.10.2016 - SLO CE - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnik Eric Reijers - Češka)

19.11.2016 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnica Vesna Rižnar Rešetić, Hrvaška)

20.11.2016 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1, BIV, NOM (sodnica Davorka Alfirević, Hrvaška)

19.03.2017 - SLO Ljubjana - razred 9 - EX 1, CAC, BIV (sodnica Donatella Mastrangelo, Italija)

13.05.2017 - HR Zagreb - razred 9 - EX 2 (sodnica Sabine Mösch, Švica)

14.05.2017 - HR Zagreb - razred 9 - EX 2 (sodnica Vesna Rižnar Resetić, Hrvaška)

16.09.2017 - HR Zagreb - razred 9 - EX 2 (sodnica Vanda Marija Godek, Slovenija)

17.09.2017 - HR Zagreb - razred 9 - EX 2 (sodnik Louis Coste, Francija)

14.10.2017 - SLO Celje - razred 9 - EX 1, CAC (sodnik Charles Spijker, Nizozemska)

15.10.2017 - SLO Celje - razred 9 - EX 1, CAC (sodnica Marina Vinkel, Estonija)

 

15.10.2017 prejme naziv CHAMPION (CH)

 

04.11.2017 - A Gradec - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnica Anne Velande, Norveška)

05.11.2017 - A Gradec - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnica Petra Dimić, Hrvaška)

18.11.2017 - HR Zagreb - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnica Thea Friškovec, Švica)

 

18.11.2017 osvoji naziv INTERNACIONAL CHAMPION (IC)

 

19.11.2017 - HR Zagreb - razred 5 - EX 1, CAGCIB (sodnica Davorka Alfirević, Hrvaška)

09.12.2017 - I Trst - razred 5 - EX 1, CAGCIB (sodnica Thea Friškovec, Švica)

03.02.2018 - A Gänserndorf - razred 5 - EX 1, CAGCIB, NOM (sodnica dr.Kvetoslava Mahelkova, Češka)

03.03.2018 - HR Zagreb - razred 5 - EX 1, CAGCIB (sodnica Carin Sahelberg, Finska)

04.03.2018 - HR Zagreb - razred 5 - EX 1, CAGCIB, NOM BIS, BIS, BOB2 (sodnica dr.Kvetoslava Mahelkova, Češka)

24.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 5 - EX 1. CAGCIB, BIV (sodnik Raymond Alessandro Saetre, Norveška)

 

 

24.03.2018 osvoji naziv GRAND INTERNACIONAL CHAMPION (GIC)

 

25.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 3 - EX 1. CACS, BIV, NOM BIS, BIC, BOB3 (sodnica Katarina Báliková, Slovaška)

07.04.2018 - H Györ - razred 3 - EX1, CACS (sodnik Vladimir Isakov, Belorusija)

08.04.2018 - H Györ - razred 3 - EX1, CACS, BIV, NOM (sodnica Marina Vinkel, Estonija)

02.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 3 - EX1, CACS, NOM, BIC, BOB4 (sodnik Irenieusz Pruschniak, Poljska)

03.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 3 - EX1, CACS, NOM (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)