0
Nakupovalna košarica je prazna

Enceladus


Zdravko Vanček in Enceladus
Zdravko Vanček in Enceladus

GRAND INTERNACIONAL CHAMPION

Enceladus White Witch*CZ

Ocene na razstavah in prejeti nazivi:

 

MLADIČI 7-10

 

15.10.2017 - CZ Zdice - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1, BIV

18.11.2017 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1, NOM (sodnica Thea Friškovec, Švica)

19.11.2017 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnica Davorka Alfirević, Hrvaška)

 

ODRASLI SAMCI - ADULT

 

03.02.2017 - A Gänserndorf - razred 9 - EX 1, CAC (sodnica dr.Kvetoslava Mahelkova, Češka in Robert Lubrano, Francija)

03.03.2018 - HR Zagreb - razred 9 - EX 1, CAC, BIV, NOM (sodnica Carin Sahlberg, Finska)

04.03.2018 - HR Zagreb - razred 9 - EX 1, CAC (sodnica dr.Kvetoslava Mahelkova, Češka)

 

04.03.2018 osvoji naziv CHAMPION (CH)

 

24.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnik Raymond Alessandro Saetre, Norveška)

25.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnica Katarina Báliková, Slovaška)

07.04.2018 - H Győr - razred 7 - EX 1, CACIB, NOM (sodnik Vladimir Isakov, Belorusija)

 

07.04.2018 osvoji naziv INTERNAIONAL CHAMPION (IC)

 

 08.04.2018 - H Győr - razred 5 - EX 1, CAGCIB (sodnica Marina Vinkel, Estonija)

 02.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 5 - EX1, CAGCIB (sodnik Irenieusz Pruschniak, Poljska)

03.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 5 - EX1, CAGCIB (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

25.08.2018 - SK Žilina - razred 5 - EX1, CAGCIB, BIV (sodnik Mario Ottino, Italija)

26.08.2018 - SK Žilina - razred 5 - EX1, CAGCIB, BIV, NOM (sodnik Youssef Khaled, Češka)

01.09.2018 - A Wiener Neustdat - EX1, CAGCIB, BIV, NOM (sodnica Anciau Lily, Belgija)

02.09.2018 - A Wiener Neustdat - EX1, CAGCIB, BIV, NOM, BIS (sodnik Filler Dieter, Švica)

 

 

02.09.2018 osvoji naziv GRAND INTERNACIONAL CHAMPION (GIC)

 

29.09.2018 - A TULLN . razred 3 - EX1, CACS (sodnica Grazyna Laskowska-Malaga, Poljska)

30.09.2018 - A TULLN - razred 3 - EX1, CACS (sodnik Dietmar Sagurski, Nemčija)

06.10.2018 - SLO CELJE - razred 3 - EX1, CACS (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

07.10.2018 - SLO CELJE - razred 3 - EX1, CACS, BIV, NOM, BIS, BOB4 (sodnik Yan Roca Folch, Francija)

13.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX1, CACS (sodnica Linda Knyova, Češka)

14.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX1, CACS, NOM, (sodnik Karl Preiss, Avstrija)