0
Nakupovalna košarica je prazna

Yansan


 GRAND INTERNACIONAL CHAMPION

Yansan White Witch*CZ

Ocene na razstavah in prejeti nazivi:

 

MLADIČI 4-7

 

15.10.2016 - SLO Celje - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnica Thea Friškovec, Slovenija)

16.10.2016 - SLO Celje - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1, NOM (sodnica Hanne Sofie Sneum, Danska)

 

MLADIČI 7-10

 

19.11.2016 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 1, BIV (sodnik Gerardo Fraga Guzman, Španija)

20.11.2016 - HR Zagreb - razred 11 - mladiči 7-10 mesecev - EX 2 (sodnik Marek Chadaj, Češka)

 

ODRASLE SAMICE - ADULT

 

09.12.2017 - I Trst - razred 9 - EX 1, CAC (sodnica Mirian Klein, Italija)

03.02.2018 - A Gänsrendorf - razred 9 - EX 1, CAC (sodnica Sona Ivankova, Slovaška)

03.03.2018 - HR Zagreb - razred 9 - EX 1, CAC  (sodnica dr.Kvetoslava Mahelkova, Češka)

 

15.10.2017 osvoji naziv CHAMPION(CH)

 

04.03.2018 - HR Zagreb - razred 7 - EX 1, CACIB (sodnik Eric Rijers, Češka)

24.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 7 - EX 1, CACIB, BIV (sodnik Rolf Voehringer, Švica)

 25.03.2018 - SLO Ljubljana - razred 7 - EX 1, CACIB, BIV (sodnik Robert Lubrano, Francija)

 

25.03.2018 osvoji naziv INTERNACIONAL CHAMPION (IC)

 

07.04.2018 - H Györ - razred 5 - EX1, CAGCIB, NOM (sodnik Vladimir Isakov, Belorusija)

08.04.2018 - H Györ - razred 5 - EX1, CAGCIB (sodnica Manuela Centamore, Italija)

02.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 5 - EX1, CAGCIB, NOM (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

03.06.2018 - A Breitenfurt bei Wien - razred 5 - EX1, CAGCIB, NOM (sodnica Vesna Rižnar Rešetič, Hrvaška)

29.09.2018 - A TULLN - razred 5 - EX1, CAGCIB (sodnik Dietmar Sagurski, Nemčija)

30.09.2018 - A TULLN - razred 5 - EX1, CAGCIB, NOM (Grazyna Laskowska-Malaga, Poljska)

 

30.09.2018 osvoji naziv GRAND INTERNACIONAL CHAMPION (GIC)

 

 

06.10.2018 - SLO CELJE - razred 3 - EX1, CACS (sodnica Jurgita Gustaitiene, Litva)

07.10.2018 - SLO CELJE - razred 3 - EX1. CACS (sodnica Joëlle Monney Pillonel, Švica)

13.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX1, CACS, BIV (sodnik Karl Preiss, Avstrija)

14.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX1, CACS (sodnica Linda Knyova, Češka)

20.10.2018 - A GRADEC - razred 3 - EX1,CACS, NOM, BIS (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

21.10.2018 - A GRADEC - razred 3 - EX1,CACS (sodnica Sirpa Lindelöf, Švedska)

17.11.2018 - HR ZAGREB - razred 3 - EX1, CACS, BIV (sodnica Dorte Kaae, Danska)

18.11.2018 - HR ZAGREB - razred 3 - EX1, CACS (sodnik Luigo Comorio, Italija)