0
Nakupovalna košarica je prazna

Aryanna


INTERNACIONAL CHAMPION

Aryanna Masqueryann*SI

Ocene na razstavah in prejeti nazivi:

 

MLADIČI 4-7

 

14.10.2017 - SLO Celje - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1, BIV, NOM (sodnik Charles Spijker, Nizozemska)

15.10.2017 - SLO Celje - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1, BIV, NOM (sodnica Marina Vinkel, Estonija)

18.11.2017 - HR Zagreb - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnica Thea Friškovec, Švica)

19.11.2017 - HR Zagreb - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnica Davorka Alfirevič, Hrvaška)

09.12.2017 - I Trst - razred 12 - mladiči 4-7 mesecev - EX 1 (sodnica Thea Friškovec, Švica)

 

Zmagovalka v prvenstvu ZFDS za leto 2017 v kategoriji 2 - mladiči 4-7

 

MLADIČI 7-10

 

24.03.2018 - SLO Ljubljana - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnik Raymond Alessandro Saetre, Norveška)

25.03.2018 - SLO Ljubljana - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnica Katarina Báliková, Slovaška)

07.04.2018 - H Győr - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnik Vladimir Isakov, Belorusija)

08.04.2018 - H Győr - mladiči 7-10 mesecev - EX 1 (sodnica Marina Vinkel, Estonija)

 

ODRASLE SAMICE - ADULT


25.08.2018 - SK Žilina - razred 9 - EX2 (sodnik Mario Ottino, Italija)

26.08.2018 - SK Žilina - razred 9 - EX1, CAC (sodnik Youssef Khaled, Češka)

01.09.2018 - A Wiener Neustdat - EX1, CAC, NOM (sodnica Anciau Lily, Belgija)

02.09.2018 - A Wiener Neustdat - EX1, CAC (sodnik Filler Dieter, Švica)

 

 

02.09.2018 osvoji naziv CHAMPION (CH)

 

29.09.2018 - A TULLN - razred 7 - EX1, CACIB (sodnica Grazyna Laskowska-Malaga, Poljska)

30.09.2018 - A TULLN - ratred 7 - EX1, CACIB (sodnika Dietmar Sagurski, Nemčija)

06.10.2018 - SLO CELJE - razred 7 - EX2 (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

07.10.2018 - SLO CELJE - razred 7 - EX2 (sodnik Yan Roca Folch, Francija)

13.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX2 (sodnica Linda Knyova, Češka)

14.10.2018 - H BUDIMPEŠTA - razred 3 - EX2 (sodnik Karl Preiss, Avstrija)

17.11.2018 - HR ZAGREB - razred 3 - EX2 (sodnik Fabio Brambilla, Italija)

18.11.2018 - HR ZAGREB - razred 3 -  EX1, CACIB, NOM (sodnica Dorte Kaae, Danska)

 

18.11.2018 osvoji naziv INTERNACIONAL CHAMPION (IC)

 

08.12.2018 - H BUDIMPEŠTA - EX1, CAGCIB (sodnica Olga Komissarova, Estonija)

09.12.2018 - H BUDIMPEŠTA - EX1, CAGCIB, BIV (sodnik Vladimir Isakov, Belorusija)

15.06.2019 - A BIEDERMANNSDORF - EX1, CAGCIB, (sodnik Alexander Platz, Nemčija)

16.06.2019 - A BIEDERMANNSDORF - EX1, CAGCIB, (sodnik Dietmar Sagurski, Nemčija)

22.06.2019 - CZ BRNO - EX1, CAGCIB, (sodnik Martin Kabina, Češka)

23.06.2019 - CZ BRNO - EX1, CAGCIB, NOM, (sodnik Irek Prusnjiak, Poljska)

 

23.6.2019 osvoji naziv GRAND INTERNACIONAL CHAMPION (GIC)

 

31.08.2019 - SK ŽILINA - EX1, CACS, BIV, NOM (sodnik Boris Lupan, Rusija)

01.09.2019 - SK ŽILINA - EX1, CACS, NOM (sodnik Michael Edström, Švedska)

07.09.2019 - A W.NEUSTADT - EX1, CACS NOM (sodnica Helena Schmid Camenisch, Švica)

08.09.2019 - A W.NEUSTADT - EX1, CACS (sodnik Alfred Wittich Soojarit, Švica)

28.09.2019 - A TULLN - EX1, CACS (sodnica Helene Reiter, Nemčija)

29.09.2019 - A TULLN - EX1, CACS, BIV, NOM (sodnik Dieter Filler, Švica)

05.10.2019 - SLO CELJE - EX1, CACS (sodnica Petra Dimič, Hrvaška)

06.10.2019 - SLO CELJE - EX1, CACS, NOM, (sodnica Thea Friškovec, Švica)

 

 

 

Pridobivanje nazivov:

- 3 x CAC - CH - CHAMPION - ŠAMPION +

- 3 X CACIB - IC - INTERNATIONAL CHAMPION - MEDNARODNI ŠAMPION +

- 6 X CAGCIB - GIC - GRAND INTERNACIONAL CHAMPION - VELIKI MEDNARODNI ŠAMPION +

- 9 X CACS - SC - SUPREM CHAMPION - VRHUNSKI ŠAMPION

- PH - Price of honor - častna ocena za vsako odlično oceno v nazivu SC

 

Dosežki na razstavah:

- BIV - Best in variety - najboljši v pasmi in barvi

- NOM - Nominacija za BIS

- BIS - Best in show - najboljši v skupini

- BIC - Best in category - najboljši v kategoriji (se ne izvaja na vsaki razstavi)

- BOB - Best of Best 1-4 - najboljši med najboljšimi (se ne izvaja na vsaki razstavi)